Ogólnopolska Studencka Konferencja „Diagnostyczno-Biotechnologiczne Zagłębie Nauki” odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2024 r., w auli Wydziału Nauk Farmaceutycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, mieszczącej się przy ulicy Jedności 8 w Sosnowcu.

Formularz rejestacyjny (.pdf)
Zobacz

Ogólnopolska Studencka Konferencja „Diagnostyczno-Biotechnologiczne Zagłębie Nauki” jest dedykowana dla:

• studentów kierunków: Analityka Medyczna, Biotechnologia oraz innych nauk przyrodniczych, ścisłych i medycznych,
  • uczniów szkół średnich,
  • doktorantów.

W ramach Konferencji odbywają się cztery oddzielne sesje: Diagnostyczna, Biotechnologiczna, Posterowa i Doktorancka, w których czasie odbędzie się Konkurs Prac Naukowych będących efektem m.in.: działalności w Studenckich Kołach Naukowych.

Celem konferencji jest promowanie i podkreślenie wagi diagnostyki laboratoryjnej oraz biotechnologii.

Koszt uczestnictwa:

• Dla uczestników czynnych 90 zł,
  • Dla uczestników biernych 50 zł.
Więcej informacji na stronie konferencji
Zobacz