Oferta mobilności dydaktycznej STA w roku akad. 2021-22 JUNIA ISA Lille [F LILLE51]

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mobilności dydaktycznej STA w roku akad. 2021-22 do Francji, JUNIA ISA Lille [F LILLE51] w ramach programu Erasmus+.

JUNIA ISA oferuje możliwość przeprowadzenia zajęć dla studentów m. in. w zakresie:

• Agricultural Science
  • Food Science
  • Environmental Science and Economics
  • Marketing & Management

Szczegółowe informacje można uzyskać pisząc na adres email: oraz na stronie internetowej TUTAJ

W roku akad. 2021-22 mobilności będą mogły odbywać się w formie wyjazdu do uczelni zagranicznej oraz w formie mieszanej, tzw. blended mobility (pobyt połączony z mobilnością zdalną).

Ważne!

Mobilności online oraz udział w konferencjach nie są finansowane z programu Erasmus+.

Mobilności w formie mieszanej finansowane są 2-5 dni roboczych pobytu (finansowanie dni roboczych, w których pracownik faktycznie przebywał w uczelni zagranicznej).

Biuro Wymiany Akademickiej