Nowe seminaria internetowe Research Smarter i Web of Science i In Cites

 

Zapraszamy na serię nowych prezentacji internetowych Research Smarter i Web of Science i InCites w praktyce -jak efektywnie tworzyć przegląd literatury oraz wykorzystanie InCites do prawdziwej analizy SWOT i analizy porównawczych.

 

Jak efektywnie tworzyć przegląd literatury | Wtorek, 31 maja, 11:00 CET

Niezależnie od tego, czy zaczynasz artykuł przeglądowy, czy rozprawę, rozpoczęcie przeglądu literatury może być zniechęcające. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, weź udział w tej sesji, aby dowiedzieć się, jak bez obaw radzić sobie z przeglądem literatury.

Rejestracja

 

Wykorzystaj InCites do wnikliwej analizy SWOT i innych analiz porównawczych | Poniedziałek, 30 maja, 13:00 CET
InCites Benchmarking & Analytics zapewnia obiektywne i wiarygodne wskaźniki potrzebne do podejmowania pewnych, opartych na danych decyzji dotyczących strategii badawczych. Dołącz do sesji, aby dowiedzieć się więcej.

Rejestracja

 

Web of Science i InCites w praktyce:
EndNote online I – tworzenie i zarządzanie biblioteką rekordów | Piątek, 20 maja 2022 godz. 11:00-12:00 CET

Wprowadzasz cytacje i bibliografię do pisanych tekstów ręcznie? Dowiedz się, krok po kroku, jak stworzyć zestaw rekordów, by cytować automatycznie i zaoszczędzić czas!
Rejestracja

 

EndNote online II – wykorzystanie w pisaniu publikacji naukowych | Poniedziałek, 23 maja 2022 godz. 13:00-14:00 CET

Dowiedz się, jak automatycznie wprowadzać cytowania i bibliografie w czasie pisania publikacji, dzielić się swoimi rekordami bibliograficznymi i znajźć czasopismo do publikacji swoich badań.
Rejestracja

 

Obejrzyj webinaria na żądanie !

Niezależnie od tego, czy ominęło Cię nasze poprzednie webinarium potrzebujesz odświeżyć swą wiedzę, czy też czujesz, że potrzebujesz dodatkowych informacji na temat konkretnych narzędzi i funkcji produktów, nasz szeroki wybór seminariów internetowych na żądanie może być

doskonałym miejsce. Wybierz swój język, filtruj według interesującego Cię rozwiązania i oglądaj sesję w dowolnym miejscu i czasie.

 

Obejrzyj nasze webinaria na żądanie