Nowa odsłona EMIS Company Screener

Informujemy, że została uruchomiona nowa wersja EMIS Company Screener, która daje możliwość generowania zestawienia spółek w szybszy i bardziej intuicyjny sposób.

 

Nowy Screener umożliwia szybkie sprawdzanie bazy danych spółkowych, stosowanie kryteriów filtrowania i łatwe eksportowanie wyników do plików XLS.

Wprowadzone zmiany obejmują:

  • Wyświetlanie zarówno filtrów jak i wyników w jednym widoku pozwala użytkownikowi kontrolować i modyfikować założone kryteria wyboru.
  • Łatwiejszy dostęp do filtrów, pozwala w łatwy sposób zidentyfikować standardy finansowe (bankowe, ubezpieczeniowe, pozafinansowe czy globalne) oraz przefiltrować bazę EMIS po podstawowych atrybutach firm takich jak branża, forma prawna itp.
  • Wyszukiwanie po słowach kluczowych – możliwość wyszukiwania danych przy określeniu słowa kluczowego oraz elementu, w obrębie którego słowo ma być wyszukiwane (np. nazwa firmy, akcjonariusz, opis firmy).
  • Udoskonalone możliwości eksportowe – możliwość pobrania do 10.000 wyników w jednym pliku (w momencie eksportu danych za jeden okres finansowy) i 1.000 wyników dla przypadków, w których eksportujemy kilka okresów finansowych, co oznacza, że ​​możliwości pobierania zostały zwiększone 10-krotnie

Więcej o nowej wersji tej funkcjonalności w filmie szkoleniowym.

 

Zachęcamy także do udziału w szkoleniu online, na którym funkcjonalność zostanie zaprezentowana wraz z przykładami

 

Jak efektywnie wygenerować listę spółek spełniających określone kryteria?

20 maja godz. 14.00-15:00

Aktualizacja: 19.05.2021

Szkolenie zostało odwołanie przez Organizatora