NAWA Welcome to Poland – nabór w najnowszej edycji otwarty

Zapraszamy do składania wniosków w programie Welcome to Poland mającym na celu budowanie potencjału instytucji w zakresie przyjmowania i obsługi zagranicznych studentów, doktorantów, kadry dydaktycznej i naukowej oraz promowanie instytucji na arenie międzynarodowej.

Celem głównym Programu jest umiędzynarodowienie polskich instytucji szkolnictwa wyższego i nauki poprzez finansowanie projektów związanych z:

1. budowaniem potencjału Wnioskodawców w zakresie przyjmowania i obsługi zagranicznych studentów, doktorantów, kadry dydaktycznej i naukowej;
  2. promowaniem Wnioskodawców na arenie międzynarodowej, w szczególności poprzez współpracę z zagranicznymi absolwentami.

Kwota finansowania przeznaczona na realizację pojedynczego Projektu wynosi minimum 100 000,00 PLN a maksymalnie 500 000,00 PLN.

Koszty kwalifikowalne w projekcie to: koszty wynagrodzeń osób bezpośrednio zaangażowanych w realizację Projektu; koszty organizacji szkoleń lub spotkań i innych wydarzeń w kraju lub za granicą; koszty podróży i utrzymania – poniesione w związku z realizacją Projektu; zakup oprogramowania, sprzętu i wyposażenia; koszty zakupu pozostałych towarów i usług niezbędnych do realizacji Projektu.

Szczegółowe informacje dot. konkursu dostępne w Ogłoszeniu oraz na stronie konkursu.

Nabór wniosków będzie prowadzony w terminie do 28 lutego 2024 roku

Maksymalna liczba wniosków, jakie może złożyć Wnioskodawca to 3, dlatego prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w konkursie do Biura Projektów Międzynarodowych () .