Nabór do programu stypendialnego BANACH NAWA

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza uzupełniający nabór do programu stypendialnego im. Stefana Banacha. Nabór odbędzie się w dniach 23-27 października.

W ramach programu młodzież z zagranicy może podejmować w Polsce studia drugiego stopnia i otrzymywać stypendium.

Program skierowany jest do studentów posiadających obywatelstwo jednego z państw rozwijających się:
Albania, Angola, Argentyna, Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Brazylia, Czarnogóra, Etiopia, Filipiny, Gruzja, Indie, Indonezja, Irak, Iran, Jordania, Kazachstan, Kenia, Kolumbia, Kosowo, Liban, Macedonia Północna, Meksyk, Mołdawia, Nigeria, Palestyna, Peru, RPA, Senegal, Serbia, Tanzania, Tunezja, Ukraina, Uzbekistan, Wietnam.

O stypendium mogą ubiegać się studenci, którzy ukończyli studia I stopnia w Polsce lub w jednym z wyżej wymienionych krajów.

Więcej informacji oraz spis wymaganych dokumentów znajdziecie tutaj.

Poniżej znajdziecie wzór listu rekomendacyjnego, który musi wystawić Uniwersytet.

List Rekomendacyjny