Nabór do IV edycji Programu Visiting Professors in Lublin

Miasto Lublin ogłasza czwartą edycję Programu Visiting Professors in Lublin!
Celem programu jest wzmocnienie międzynarodowej współpracy naukowej oraz promowanie Lublina jako ważnego ośrodka akademickiego. Wewnętrzny nabór wniosków potrwa do 25 października 2024 r. w Biurze Projektów Międzynarodowych.

W ramach programu zgłoszeni mogą zostać znamienici specjaliści i badacze, których obecność w Lublinie wzbogaci środowisko akademickie miasta, wpłynie na rozwój badań naukowych oraz zainteresowanie nauką wśród mieszkańców.

Program Visiting Professors in Lublin to inicjatywa Urzędu Miasta Lublin, mająca na celu wspieranie umiędzynarodowienia lubelskich uczelni oraz instytutów naukowo-badawczych. Dzięki niemu możliwe jest nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z najlepszymi ośrodkami naukowymi na świecie, co znacząco podnosi prestiż i atrakcyjność Lublina jako miasta akademickiego.

W związku z tym, że Uczelnia może złożyć maksymalnie 5 wniosków, prosimy wszystkich zainteresowanych o wcześniejszy kontakt z Biurem Projektów Międzynarodowych ( lub 81 445 62 36)

Więcej informacji o programie oraz szczegółowy regulamin