Mobilność STA w Katedrze Ochrony Roślin (WOiAK) gości z Turcji w ramach programu Erasmus+

W dniach 13-17 maja 2024 r. Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu (Katedra Ochrony Roślin) gościł w ramach programu Erasmus+ dwóch pracowników z Turcji:

1. Emel Cakir, Ph.D. z Plant Protection Central Research Institute (PPCRI) w Ankarze
  2. Reyhan Bahtiyarca, Ph.D. z Central Research Institute of Field Crops (CRIFC) w Ankarze

Opiekunem i inicjatorem wizyty była Pani dr hab. Beata Zimowska, prof. uczelni, dzięki której podpisana została również umowa międzyinstytucjonalna z ww. Instytutami.

Pani Emel Cakir i Reyhan Bahtiyarca prowadziły zajęcia dydaktyczne dla studentów studiów pierwszego stopnia Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu z zakresu ochrony roślin.

Relacja z mobilności Pani Emel Cakir TUTAJ

Relacja z mobilności Pani Reyhan Bahtiyarca TUTAJ

Serdecznie gratulujemy Wydziałowi nowych kontaktów zagranicznych i życzymy dalszych sukcesów z programem Erasmus+.

Biuro Mobilności Akademickiej

Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie