Międzynarodowe warsztaty dotyczące umiejętności miękkich

19 grudnia 2023 r. za pomocą platformy Teams odbył się wykład Pana dr hab. Viktora Korzuna reprezentującego firmę KWS SAAT SE & Co. KGaA, Germany gdzie pełni funkcje  Global Lead Scientific Affairs. Wykład zorganizowany został przez Szkołę Doktorską Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przy wsparciu Instytutu Genetyki, Hodowli i Biotechnologii Roślin. Wykład pt.  Professional and social skills – the basis for a successful professional career and personal lifestanowił drugi z serii wykładów wygłoszonych przez zaproszonego gościa i skierowany był do doktorantów oraz pracowników uczelni zainteresowanych tematyką  spotkania. Wydarzenie były okazją do wymiany doświadczeń, uzyskania umiejętności miękkich, zapoznania się z tematyka badawczą firmy KWS oraz budowania międzynarodowych relacji naukowo-badawczych. W wydarzeniu wzięło udział 30 osób.

prowadzący wykład Viktor Korzun

Dziękujemy Panu dr hab. Viktorowi Korzunowi za współpracę i zaangażowanie w proces umiędzynarodowienia Szkoły Doktorskiej.