9 marca 2023 r. Rada Studentów Lublina wybrała nowego Przewodniczącego i Zastępcę. Funkcję Przewodniczącego RSL będzie sprawować Maciej Cieciora z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Na jego Zastępcę radni wybrali Żanetę Syczek z Politechniki Lubelskiej.

Radni powołali cztery komisje, w których będą pracować. Powstały komisje ds. komunikacji; współpracy; nauki, a także kultury i sportu.

Miło jest nam poinformować, że koordynatorem komisji ds. nauki została mgr inż. Karolina Różaniecka Przewodnicząca Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Zebrane gremium stworzyło plan pracy na najbliższe miesiące oraz na nową funkcję Pełnomocnika RSL ds. umiędzynarodowienia wybrało Anastasię Sereda.

Za wszystkich radnych trzymamy mocno kciuki i życzymy owocnej współpracy.