W minionym tygodniu odbyło się spotkanie Zespołu Krajowej Reprezentacji Doktorantów ds. Współpracy Międzynarodowej. Miło nam poinformować, że uczestniczyła w nim mgr inż. Kaja Kiersnowska, członek Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Podczas spotkania omawiano główne cele i projekty dotyczące pracy zespołu. Jednym z priorytetowych zadań jest pomoc doktorantom zza granicy w realizacji studiów doktoranckich na terenie Polski.

Mgr inż. Kaja Kiersnowska, doktorantka pierwszego roku Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, w dyscyplinie Technologia Żywności i Żywienia, odbywa obecnie staż międzynarodowy na Uniwersytecie w Walencji, gdzie uczestniczy w realizacji projektu dotyczącego toksykologii żywności.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!