Miło nam poinformować, że Sekretarz Samorządu Doktorantów mgr inż. Aleksandra Garbacz z Katedry Zoologii i Ekologii Zwierząt Wydziału Biologii Środowiskowej, została laureatką drugiej edycji programu „Staż Za Miedzą” Związku Uczelni Lubelskich.

Aleksandra Garbacz podaje dłoń rektorowi UMCS prof. Radosławowi Dobrowolskiemu

Uroczyste wręczenie decyzji o przyznaniu stażu, odbyło się 1 lutego 2023 roku w ACKiM UMCS Chatka Żaka w obecności prof. dra hab. Krzysztofa Kowalczyka Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, prof. dra hab. inż. Zbigniewa Patera Rektora Politechniki Lubelskiej, prof. dra hab. Radosława Dobrowolskiego Rektora Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz prof. dra hab. n. med. Wojciecha Załuski Rektora Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

W dwóch rzędach stoją laureaci i laureatki stażu. W górnym rzędzie stoją także rektorzy uczelni zrzeszonych w ZUL: Politechnika Lubelska, UP w Lublinie, UMCS i UM w Lublinie

zbliżenie na dyplom gratulacyjny dla Aleksandry Garbacz. W otwartej ciemnoniebieskiej teczce leży zielony dyplom z białym tekstem

Serdecznie gratulujemy!

Fot. Bartosz Proll / UMCS (1,2)