Marcowa oferta grantów i stypendiów zagranicznych!

Biuro Projektów Międzynarodowych zachęca do zapoznania się z marcową ofertą grantów i stypendiów zagranicznych dostępną na stronie EURAXESS. Ogłoszenia o aktualnych naborach dla doktorantów i pracowników naukowych publikowane są na początku każdego miesiąca.

W marcowa ofercie znajdą Państwo m.in. następujące propozycje:

• Visegrad Scholarship Program – program stypendialny dla studentów i naukowców na okres do czterech semestrów w Europie Środkowej i Wschodniej. Nabór wniosków do 15 kwietnia 2023

• Łotwa – stypendia dla doktorantów na okres do 11 miesięcy. Nabór wniosków do 1 kwietnia 2023

• National Scholarship Programme na Słowacji- program stypendialny dla studentów i doktorantów oraz nauczycieli i naukowców na okres 1-10 miesięcy. Nabór do 30 kwietnia 2023.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!