Kwietniowe webinaria Elsevier

Zapraszamy na szkolenia przygotowane przez Zespół Elseviera poświęcone korzystaniu z baz ScienceDirect oraz Scopus.

12 kwietnia 2022 r. 11:30

Dane – siła napędowa analiz i strategii

Scopus to nie tylko ponad 82 miliony rekordów publikacji z recenzowanych czasopism naukowych. Oprócz dostępu do odpowiedniej literatury, niezbędnej w procesie naukowym, w bazie Scopus wdrożono funkcje analizy cytowań i porównywania źródeł. Dodatkowo istnieją rozszerzone możliwości dzięki narzędziu SciVal i analizie danych zagregowanych na poziomie badacza, instytucji lub kraju. Podczas webinaru pokazane zostaną praktyczne przykłady raportów i analiz oraz sposoby na ich samodzielne wykonanych w oparciu o dane.

Kliknij i zarejestruj się

26 kwietnia 2022 r. 11:30

ScienceDirect: bogactwo wiedzy

Poznaj bogactwo pełnotekstowej bazy ScienceDirect i dowiedz się, w jaki sposób efektywnie wyszukiwać literaturę naukową różnego typu. Odkryj potencjał ScienceDirect i sprawdź, jak zawartość bazy może być wykorzystywana przez naukowców, nauczycieli akademickich i studentów, zarówno w procesach naukowych, jak i dydaktycznych.

Kliknij i zarejestruj się

Pełna lista szkoleń jest dostępna na stronie centrum szkoleń Elsevier dla Polski