Kwaterowanie studentów korzystających w roku akademickim 2022/2023 z miejsc w domach studenckich

Kwaterowanie w domach studenckich Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie dla studentów wszystkich kierunków i lat studiów odbywać się będzie w dniach:

1 – 2 października 2022 r. (sobota, niedziela) w godzinach 9 – 17

Studenci, którym zostało przyznane miejsce w domach studenckich przy ul. Langiewicza stawiają się w Biurze Domów Studenckich przy ul. Langiewicza 6 (DS Cebion).

Studenci, którym zostało przyznane miejsce w domach studenckich przy ul. Dobrzańskiego stawiają się w Biurze Domów Studenckich przy ul. Dobrzańskiego 33 (DS Manhattan)

Każda kwaterująca się osoba zgłasza się w Biurze Domów Studenckich z:
1. umową najmu (druk do pobrania) w części zawierającej dane osobowe kwaterowanego
2. zdjęciem w formacie legitymacyjnym
3. dowodem osobistym

Każda osoba kwaterująca się obowiązana jest do przywiezienia własnej pościeli (kołdra, poduszka, koc), bielizny pościelowej, własnych naczyń i garnków oraz rzeczy osobistych.