Kwaterowanie w roku akademickim 2021/2022

Kwaterowanie w domach studenckich Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie dla studentów:

I-go i II-go roku studiów pierwszego stopnia wszystkich kierunków odbywać się będzie w dniu 29.09.2021 r. (środa) w godz. 8.00 – 16.00

III-go i IV-go roku studiów pierwszego stopnia, I-go i II-go roku studiów drugiego stopnia wszystkich kierunków oraz III, IV, V i VI studiów jednolitych magisterskich kier. weterynaria odbywać się będzie 30.09.2021 r. (czwartek) w godz. 8.00 – 16.00

Osoby kwaterujące się, którym zostało przyznane miejsce w domach studenckich przy ul. Langiewicza stawiają się w Biurze Domów Studenckich przy ul. Langiewicza 6 (DS Cebion) oraz osoby, którym zostało przyznane miejsce w domach studenckich przy ul. Dobrzańskiego stawiają się w Biurze Domów Studenckich przy ul. Dobrzańskiego 33 (DS Manhattan)
1. z wypełnioną umową najmu (druk do pobrania)
2. zdjęciem w formacie legitymacyjnym
3. dowodem osobistym
4. przygotowaną opłatą w wysokości 50 zł

Każdy kwaterujący zobowiązany jest do przestrzegania zasad reżimu sanitarnego:
1. zachowanie dystansu społecznego
2. zdezynfekowania rąk przy wejściu do budynku
3. założenia maseczki
4. posiadania własnego długopisu

Każda osoba kwaterująca się obowiązana jest do przywiezienia własnej pościeli (kołdra, poduszka, koc), bielizny pościelowej, własnych naczyń i garnków oraz rzeczy osobistych.