Dział Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego zaprasza na kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu TELC na poziomie B2.

Zbliżony portret ładnej, wesołej dziewczyny w okularach trzymającej w rękach zeszyt. Dziewczyna stoi na tle brytyjskiej flagi.

50-godzinny kurs skierowany jest do osób pragnących zwiększyć swoje umiejętności w zakresie języka angielskiego. Kurs przygotowuje do egzaminu TELC na poziomie B2. Koszt kursu wynosi tylko 1000 zł. Opłat należy dokonywać na konto Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie nr 74 1140 1094 0000 5641 8500 1031, w tytule przelewu dopisując nazwę kursu.

Warunkiem przyjęcia na kurs jest złożenie w Dziale Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego podania-kwestionariusza o przyjęcie na kurs oraz dowodu opłaty za kurs.

Kurs skierowany jest do studentów, pracowników Uczelni oraz osób spoza Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Rekrutacja trwa do 15 lutego 2023 r.

Do pobrania:

Podanie - kwestionariusz