Zapisy na kursy komputerowego wspomagania projektowania CAD dla studentów

Trwają zapisy na kolejną edycję kursów komputerowego wspomagania projektowania CAD dla studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Odbędą się kursy z programów AutoCAD oraz Inventor. Zapisy potrwają do 14.10.2024.

Pierwsze spotkanie (wymagane) z podaniem podstawowych informacji odbędzie się 14 października o godzinie 19:00 w sali 260 w budynku CIW (ul. Głęboka 28).

Wstępne zapisy w formie online, po wypełnieniu formularza zamieszczonego po wybraniu linku poniżej:

1. AutoCAD 2D (rysunki płaskie)
  2. AutoCAD 3D (rysunki przestrzenne)
  3. Inventor

Uwaga
: Na kurs – AutoCAD 3D (rysunki przestrzenne) wymagana jest znajomość AutoCAD 2D (rysunki płaskie)

Po ukończeniu zajęć w wymiarze 30 godzin oraz zdaniu egzaminu w obecności egzaminatora zewnętrznego uczestnik otrzymuje certyfikat. Istnieje możliwość uzyskania następujących certyfikatów:

Międzynarodowe Certyfikaty firmy Autodesk ze znajomości obsługi programu:

1. Certyfikat AutoCAD – rysowanie 2D

2. Certyfikat AutoCAD – modelowanie 3D

1. Certyfikat Inventor Professional- modelowanie części i zespołów

Opłata za kurs CAD powinna być dokonana w ciągu tygodnia od dnia rozpoczęcia zajęć.

Płatność za zajęcia: 5,50 zł / godz x 30 godzin = 165 zł

Wpłaty za kurs:

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Bank PEKAO S.A. O/Lublin
Tytułem: Kurs CAD dla WIP

Osoba odpowiedzialna za organizację kursów:
Dr hab. inż. Zbigniew Krzysiak prof. uczelni
tel. 508 099 964 (kontakt tylko w przypadkach koniecznych).