Krótkoterminowa mobilność dla studentów i doktorantów w University of South Bohemia in České Budějoivce w Czechach

University of South Bohemia in České Budějoivce zaprasza studentów i doktorantów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na krótkoterminową mobilność w ramach programu Erasmus+ (Blended Intensive Programme).

Tematyka kursu – technologia żywności

Kurs składa się z dwóch komponentów, które odbędą się w następujących terminach:

• 04.09.2023 – 08.09.2023, miejsce Budziejowice (Czechy);
  • komponent wirtualny (on-line) – termin zostanie podany później

Zakwaterowanie: dwuosobowe pokoje w akademiku, koszt około 300 CZK/nocleg/osobę.

Finasowanie: program Erasmus+ 70 EUR/dzień, tylko na czas fizycznego pobytu w Czechach (na pokrycie kosztów podróży, zakwaterowania, posiłków).

Więcej informacji w ULOTCE (.pdf/296KB).

WAŻNE! Na wyjazd mogą aplikować studenci, którzy ukończyli pierwszy rok pierwszego cyklu studiów.

Jeżeli jesteś zainteresowany, zapraszamy do Biura Mobilności Akademickiej UP w Lublinie (Budynek Biblioteki Głównej, p. 309 – III piętro)