Krótkoterminowa mobilność dla studentów II stopnia i doktorantów do University of Porto w Portugalii

University of Porto (the Faculty of Nutrition and Food Sciences) we współpracy z Ghent University (Belgia) and University of Vigo (Hiszpania), zaprasza studentów II stopnia i doktorantów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na krótkoterminową mobilność w ramach programu Erasmus+ (Blended Intensive Programme).

 

Tematyka kursu – “RADIANT – Tradition in Culinary Innovation”

 

Kurs składa się z dwóch komponentów, które odbędą się w następujących terminach:

komponent wirtualny (on-line) – 18.09.2023 – 29.09.2023

komponent fizyczny: 09.10.2023 –13.10.2023, miejsce: University of Porto – FCNAUP at the Faculty of Nutrition and Food Sciences

 

Zakwaterowanie: jedno, dwu i trzyosobowe pokoje w hostelu, koszt od 25 EUR do 100 EUR za pokój, za nocleg zależnie od typu pokoju. Każdy uczestnik dokonuje  rezerwacji indywidualnie po uzyskaniu potwierdzenia zakwalifikowania się na BIP ze strony uczelni zapraszającej. Śniadanie wliczone jest w cenę.

 

Finasowanie: program Erasmus+ 70 EUR/dzień, tylko na czas fizycznego pobytu w Portugalii (na pokrycie kosztów podróży, zakwaterowania, posiłków).

Możliwość zwiększonego finansowania  przy opcji GREEN TRAVEL.

 

Do kiedy można  się zgłosić: do 29 lipca 2023.Ustalona zostanie lista rankingowa według zgodności kierunku studiów/dyscypliny z tematyką BIPu i  oceny wyników w nauce. Nominacja zostanie wysłana do University of Porto, które przeprowadzi selekcję kandydatów. Zaakceptowani kandydaci zostaną poinformowani o tym fakcie mailowo.

 

Więcej informacji w BIP_RADIANT – Tradition in Culinary Innovation Flyer

 

WAŻNE! Na wyjazd mogą aplikować studenci II stopnia i uczestnicy Szkoły Doktorskiej.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany, zapraszamy do Biura Mobilności Akademickiej UP w Lublinie (Budynek Biblioteki Głównej, p. 309 – III piętro)