Konkurs Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na hasło promujące świadomą adopcję zwierząt

Od 21 lutego do 5 marca 2024r. kandydaci na studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie mogą wziąć udział w konkursie. Do wygrania atrakcyjne nagrody z logo uczelni, ogłoszenie wyników podczas Dnia Otwartych Drzwi 7 marca.

troje studentów z psem na kolanach i kartką z napisem Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w konkursie i odebrania nagród podczas naszego Dnia Otwartych Drzwi.

Zadaniem uczestników jest wymyślenie kreatywnego hasła, promującego świadomą adopcję zwierząt. Swoje prace można składać w określonym powyżej terminie za pośrednictwem formularza google:

LINK DO FORMULARZA KONKURSOWEGO

Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem konkursu, w którym zawarliśmy między innymi warunki uczestnictwa oraz kryteria oceny sloganów: