W imieniu stowarzyszenia IPMA Polska, Wydziału Ekonomii Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie zapraszamy do udziału w dwóch wspólnie organizowanych przez nas inicjatywach:

• konkursie Project Master na najlepszą pracę dyplomową w dziedzinie zarządzania projektami,
  • Seminarium PM Edukacja — wydarzenie, gdzie nauka spotyka się z biznesem, wspólnie debatując nad przyszłością zarządzania projektami.

O konkursie Project Master

Konkurs ma prawie 20 letnią tradycję, w tym roku organizowana jest jego 18-sta edycja. W konkursie mogą wziąć udział prace licencjackie, inżynierskie, magisterskie, podyplomowe i doktorskie, które zostały obronione w terminie 22.09.2022 – 30.09.2023 oraz których tematyka jest związana z zarządzaniem projektami. Od wielu lat konkurs wspierają liczne instytucje państwowe i środowisko biznesu. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Do wygrania wiele atrakcyjnych nagród, m.in.:

• 4x nagroda pieniężna w wysokości 1 000 złotych dla Project Masterów,
  • 4x tytuł Project Master 2023, po jednym w każdej z kategorii ocenianych prac,
  • 4x voucher na bezpłatną certyfikację IPMA-D do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy,
  • 4x bezpłatne roczne członkostwo w stowarzyszeniu IPMA Polska,
  • 2x udział w Warsztatach IPMA Young Crew 2024,
  • 4x udział w Seminarium PM Edukacja 2023, w tym udział czynny,
  • 2x udział w dwudniowej 26. Konferencji IPMA Polska: FUTURE,
  • ogłoszenie Project Masterów, autorów prac nominowanych oraz promotorów na stronie www.ipma.pl oraz w mediach społecznościowych IPMA Polska.

Zgłoszenia pryjmwane są tylko do 5 października 2023 r.

Więcej informacji oraz zgłoszenia na stronie projectmaster

O Seminarium PM Edukacja

Seminarium PM Edukacja to coroczne wydarzenie, podczas którego środowisko naukowe spotyka się z biznesem, aby wspólnie porozmawiać na temat przyszłości zarządzania projektami na polskich uczelniach wyższych. Każdego roku w programie wydarzenia mają miejsce ciekawe prelekcje, panel dyskusyjny oraz kilka bloków warsztatowych, a także finał konkursu Project Master wraz z oficjalnym wręczeniem nagród i dyplomów.

Tegoroczna PM Edukacja odbędzie się 15 listopada 2023 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Temat przewodni wydarzenia to “Kompetencje przyszłości w zarządzaniu projektami”. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, obowiązuje bezpłatna rejestracja.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie pmedukacja