Konferencja NAWA – współpraca polsko-amerykańska w obszarze szkolnictwa wyższego i nauki

W dniach 7-8 czerwca 2021 r. Biuro Wymiany Akademickiej zaprasza do udziału w konferencji na temat współpracy polsko-amerykańskiej w obszarze szkolnictwa wyższego i nauki organizowanej przez NAWA oraz Institute of International Education (IIE).

Pierwszego dnia polskie uczelnie będą mogły wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez ekspertów Institute of International Education (IIE) i dowiedzą się, w jaki sposób współpracować z instytucjami amerykańskimi, jak nawiązywać partnerstwa naukowe, w jaki sposób skutecznie konstruować wymiany studenckie, tworzyć MoU, jakie inne dokumenty mogą być przydatne oraz w jaki sposób promować ofertę uczelni w Stanach Zjednoczonych.

Drugiego dnia zapraszamy polskie uczelnie oraz ich amerykańskich partnerów na konferencję, która przybliży dobre praktyki w zakresie współpracy polsko-amerykańskiej, uczestnicy dowiedzą się jakie są najnowsze trendy w tym zakresie oraz z jakich gotowych mechanizmów można skorzystać.

Link do programu oraz formularza rejestracyjnego dostępny TUTAJ.

Rejestracja trwa do 4 czerwca.

Biuro Wymiany Akademickiej
tel. 81 445 60 15 / 81 445 62 36