Konferencja Naukowa “Przyszłość to Eko-HUB – nauka i biznes”

Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie zaprasza na Konferencję Naukową “Przyszłość to Eko-HUB – nauka i biznes”, współorganizowaną z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych „Polska Ekologia”
Wydarzenie odbędzie się 14 września 2023r w Collegium Agronomicum II (sala 101), ul. Akademicka 15

W ramach konferencji planowane jest również uroczyste wręczenie aktów powołania do Rady do Spraw Żywności Wysokiej Jakości i Ekologii przy Eko-HUB Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Program konferencji eko-HUBW dobie, gdy zdrowie i dbałość o środowisko stają się kluczowe, Eko-HUB Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie stawia ekologiczną żywność w centrum swoich działań. Według jego założeń – poprzez odpowiedzialną produkcję, edukację i współpracę możemy wpływać na zdrowie ludzkości i dobrostan naszej planety.

Szczegóły konferencji:

Miejsce: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, budynek Agro II, sala 101, 2 piętro

Adres: ul. Akademicka 15, 20-950 Lublin

Data: 14 września 2023 roku

Aby wziąć udział w wydarzeniu niezbędna jest rejestracja poprzez formularz: https://docs.google.com/forms/d/1cJUBwybj6SvMCFkloPLV3NeQzx2C-Q0QUHWUdt7BMjI/

Liczba miejsc jest ograniczona.