Konferencja LubTech Smart Food 2023

15 listopada 2023 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędzie się współorganizowana przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie konferencja dotycząca nowych technologii związanych z żywieniem.

zaproszenie na konferencję naukowąGłównym tematem konferencji będzie Smart Food, czyli żywność dostosowana do aktualnych i przyszłych trendów w obszarze zdrowia, żywności i żywienia, zgodnie z oczekiwaniami rynku i konsumentów, w całym cyklu wartości gospodarki obiegu zamkniętego.

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję poznać technologie, które są obecnie opracowywane przez podmioty związane z żywieniem i rolnictwem, dowiedzą się  gdzie należy szukać wsparcia ekspertów, oraz gdzie można testować i oceniać innowacyjne rozwiązania. Przedstawiony zostanie również szereg partnerów, z którymi można współpracować na płaszczyźnie produkcji zdrowej żywności.

Konferencja będzie transmitowana online oraz tłumaczona symultanicznie na język angielski.

Organizatorami konferencji są Gmina Lublin i Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, które są zaangażowane we współpracę z otoczeniem społeczno – gospodarczym, między innymi w ramach inicjatywy Klastra Lubelska Medycyna, zrzeszającego ponad 170 podmiotów związanych z szeroko rozumianym obszarem zdrowia.

Współorganizatorzy konferencji : Uniwersytet Przyrodniczy i Uniwersytet Medyczny w Lublinie, oraz partnerzy merytoryczni – uniwersytety i instytuty badawcze będące członkami Klastra.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdziecie TUTAJ