Zapraszamy do Konferencji Lub Tech Smart Food z udziałem Centralnego Laboratorium Badawczego (CLB)

Mamy zaszczyt poinformować, że Centralne Laboratorium Badawcze (CLB) będzie aktywnie uczestniczyć w Konferencji LubTech Smart Food, która odbędzie się 15 listopada 2023 roku w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. W Panelu III, zatytułowanym “Innowacje w biznesie. Nowe produkty i rozwiązania. Technologie cyfrowe”, głos zabierze dr inż. Tomasz Czernecki, kierownik Centralnego Laboratorium Badawczego UP.

Centralne Laboratorium Badawcze UP w Lublinie pełni kluczową rolę jako łącznik pomiędzy światem biznesu, a nauką. Posiadając akredytację Polskiego Centrum Akredytacji nr AB 1375, nasze laboratorium oferuje szeroki wachlarz usług analitycznych, wspieranych przez fachowy i doświadczony personel. Jesteśmy gotowi do nawiązania nowej współpracy w projektach badawczych, wykorzystując uniwersytecki potencjał badawczy.

Podczas konferencji będziemy prezentować m.in. historie sukcesu w budowaniu partnerstw i współpracy w obszarze innowacji.

Organizatorami tego prestiżowego wydarzenia są Gmina Lublin i Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego oraz Uniwersytet Przyrodniczy i Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Partnerami merytorycznymi konferencji są cenione uniwersytety i instytuty badawcze będące członkami Klastra Lubelska Medycyna.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w Konferencji LubTech Smart Food, podczas której będzie można poznać korzyści płynące ze współpracy z naszym laboratorium.

Rejestracja dostępna jest pod linkiem: https://lubtech.lublin.eu/agenda2023-2/.

Do zobaczenia!