Konferencja „Doskonałość naukowa – Kariera naukowa z Horyzontem Europa”

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE serdecznie zaprasza na wydarzenie z cyklu „Doskonałość naukowa – Kariera naukowa z Horyzontem Europa”, które odbędzie się 24 kwietnia 2023 r. w Hotelu Marriott w Warszawie, al. Jerozolimskie 65/79.

 

Spotkanie adresowane jest do naukowców, którzy chcą skorzystać z możliwości, jakie oferuje Program Ramowy UE Horyzont Europa. Odpowiemy na pytania:

  • dlaczego warto świadomie budować międzynarodową ścieżkę kariery naukowej i jak się za to zabrać?
  • które instrumenty HE warto przy tym wziąć pod uwagę i co się z tym wiąże?

 

Organizatorem spotkania jest Krajowy Punkt Kontaktowy, którego eksperci przedstawią ofertę filaru I Horyzontu Europa: Excellent Science. Gościnnie wystąpią również przedstawiciele Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej oraz Uniwersytetu Warszawskiego.

 

W konferencji wezmą także udział zaproszeni przez Krajowy Punkt Kontaktowy prelegenci – laureaci grantów Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC), Działań Marii Skłodowskiej-Curie (MSCA) oraz koordynatorzy projektów finansowanych ze środków Komisji Europejskiej. Goście podzielą się doświadczeniami i opowiedzą o swoich drogach do sukcesu.

 

Możliwość osobistego spotkania z laureatami oraz ekspertami merytorycznymi będzie doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy na temat zarówno strategicznego podejścia do wyboru właściwych instrumentów z portfolio HE, jak i praktycznych aspektów aplikowania o granty z tego programu.

 

Informacje oraz rejestracja na spotkanie TUTAJ

Program spotkania