Dział Kadr i Płac, Zespół Spraw Socjalnych uprzejmie informuje, że w dniach od 23 stycznia do 3 lutego 2023 r. pracownicy i emeryci/renciści UP w Lublinie będą mogli odebrać paczki choinkowe dla dzieci urodzonych w latach 2010 – 2020. Po odbiór paczki zapraszamy wraz z wypełnionym wnioskiem (wniosek do pobrania) do Zespołu Spraw Socjalnych (budynek Rektoratu, pokój 155) w godzinach 08:00-14:00.

Osoby, które nie mogą odebrać paczki w podanym powyżej terminie, proszone są o kontakt telefoniczny z Zespołem Spraw Socjalnych (tel. 81 445 69 11).

Informujemy, że w przypadku upoważnienia do odebrania paczki w imieniu osoby uprawnionej, do wniosku należy dołączyć upoważnienie (druk). Osobą upoważnioną do odebrania paczki może być tylko i wyłącznie pracownik Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

rysunkowy uśmiechięty Święty Mikołaj trzyma przerzucony przez ramię zielony worek

Zespół Spraw Socjalnych