Komunikat w sprawie kwaterowania studentów korzystających w roku akademickim 2023/2024 z miejsc w domach studenckich Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

Kwaterowanie w domach studenckich Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie dla studentów wszystkich kierunków i lat studiów prowadzonych w języku polskim odbywać się będzie w dniach:

28 – 29 września 2023 r. (czwartek, piątek) w godzinach 8.00-15.00.
30 września 2023 r. (sobota) w godzinach 9.00 – 17.00

Studenci, którym zostało przyznane miejsce w domach studenckich przy ul. Langiewicza stawiają się w Biurze Domów Studenckich przy ul. Langiewicza 12 (DS Eskulap).

Studenci, którym zostało przyznane miejsce w domach studenckich przy ul. Dobrzańskiego stawiają się w Biurze Domów Studenckich przy ul. Dobrzańskiego 33 (DS Manhattan).

Każda kwaterująca się osoba zgłasza się w Biurze Domów Studenckich :
1) ze zdjęciem w formacie legitymacyjnym;
2) z dowodem osobistym.

Każda osoba kwaterująca się obowiązana jest do przywiezienia własnej pościeli (kołdra, poduszka, koc), bielizny pościelowej, własnych naczyń i garnków oraz innych rzeczy osobistego użytku.

Kanclerz Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
mgr Grażyna Szymczyk