Informacje rekrutacyjne: wydłużony czas pracy Biura Rekrutacji i Promocji Kształcenia

Drodzy kandydaci na studia w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie! Do 14 lipca macie szansę dołączyć do naszej rozgrywki rekrutacyjnej i wybrać swoją dalszą ścieżkę kształcenia. Pamiętajcie, że proces rekrutacji odbywa się wyłącznie online w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów i zostanie zamknięty 14 lipca o północy. Rejestracja w IRK.

trzech studentów z piłką do koszykówkiZ uwagi na zgłaszane liczne potrzeby wsparcia w czasie procesu rekrutacji, Biuro Rekrutacji i Promocji Kształcenia ogłasza gotowość do pomocy! W związku z tym wydłużamy godziny pracy.

W piątek 12 lipca będziemy dostępni dla Was w Biurze do godz. 17.00, w sobotę od 9.00 do 12.00, natomiast w ostatni dzień rekrutacji – czyli w niedzielę 14 lipca – pozostajemy do waszej dyspozycji online, w godz. 10.00-14.00. () oraz pod numerem telefonu 662082495.

Cały czas możecie zadawać też pytania na naszych mediach społecznościowych.

Kontakt:

Biuro Rekrutacji i Promocji Kształcenia, Dział Rekrutacji i Promocji
Akademicka 15, budynek Agro II, pok.209
Tel. 81 445 65 39, 662082495

Grupa rekrutacyjna na Facebooku:
Rekrutacja na studia – Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie | Facebook