Informujemy, że nabór na szkolenie specjalizacyjne z Weterynaryjnej Diagnostyki Obrazowej został skrócony i trwa do 25 SIERPNIA 2022 ROKU.

Szkolenie specjalizacyjne z zakresu Weterynaryjnej Diagnostyki Obrazowej prowadzone jest według zasad określonych przez Komisję ds. Specjalizacji Lekarzy Weterynarii. Uczestnikami szkolenia specjalizacyjnego mogą być absolwenci Wydziałów Medycyny Weterynaryjnej z co najmniej dwuletnim stażem pracy zawodowej. Lekarz weterynarii może ubiegać się o uzyskanie tytułu specjalisty z zakresu weterynaryjnej diagnostyki obrazowej po odbyciu 3-letniego szkolenia specjalizacyjnego według programu ustalonego przez Komisję oraz zdaniu egzaminu specjalizacyjnego. Podstawa prawna: Ustawa z dnia 21 grudnia 1990 r. o zawodzie lekarza weterynarii i izbach lekarsko-weterynaryjnych, Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej z dnia 28 listopada 1994 r. w sprawie trybu i szczegółowych zasad uzyskania tytułu specjalisty przez lekarza weterynarii (Dz. U. z dnia 15 grudnia 1994 r. z późniejszymi zmianami (Dz. U. z dnia 1 lutego 2022 r. poz. 239).

Kierownik szkolenia specjalizacyjnego: dr n. wet. Renata Komsta

Opłata za 1 semestr wynosi 4 500 zł
Więcej informacji w zakładce Edukacja, Kursy i Szkolenia Specjalizacyjne.

Kontakt:
Dział Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego
Głęboka 31 (łącznik przed CKFiS)
pok. 115
godziny pracy: poniedziałek-piątek 7.00-15.00