Gala Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego 2022/2023

Oficjalnie zamykamy sezon 2022/2023. Ten czas przyniósł nam wiele sukcesów i emocji w sportowym wydaniu. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy wnieśli swój wkład w rozwój naszego klubu – władze Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Kierownicy Centrum Kultury Fizycznej i Sportu, Trenerzy prowadzący nasze sekcje sportowe, członkowie zarządu AZS UP Lublin, Wolontariusze pomagający na każdym kroku oraz oczywiście Nasi najwspanialsi zawodnicy!

W czasie wieńczącej tegoroczny sezon Gali Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego powitaliśmy w naszym gronie Uniwersytetu Przyrodniczego Prorektora ds. rozwoju uczelni prof. dr hab. Adama Waśko oraz Przewodniczącą Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UP Lublin Kamilę Stokłosińską – Bardzo wam dziękujemy za Waszą obecność!

W czasie gali, jako klub, dostaliśmy od groma wyróżnień:
  • wyróżnienie za organizację zawodów w ramach cyklu AMWL złożone na ręce Prezesa Klubu
  • wyróżnienia za weryfikację zawodników dla Olgi Bociankiewicz, Magdaleny Skowronek oraz Gabrieli Czarkowskiej
  • wyróżnienia dla trenerów za osiągnięcia w sezonie 2022/2023. Wyróżnienia otrzymali: Agnieszka Błaszczak (ergometr wioślarski), Marzena Bracław (piłka ręczna), Bożena Bednarska (lekka atletyka), Rafał Ziemoląg (pływanie, koszykówka), Grzegorz Nieczypor (trójbój siłowy), Piotr Lorencowicz (kolarstwo górskie), Marek Wawer (piłka nożna), Dariusz Boguszewski (judo)
  • nagrody dla najlepszych strzelców, najlepszych punktujących otrzymali: Małgorzata Cebula (piłka ręczna), Jordan Stachowiak (piłka ręczna), Mikołaj Wójcik (piłka ręczna), Bartłomiej Koneczny (piłka nożna), Kanstantsin Adreyeu (koszykówka), Angelika Stępień (piłka nożna)
  • puchar za IV miejsce w klasyfikacji generalnej uczelni AMWL w sezonie 2022/2023 złożony na ręce: Prorektora prof. dr hab. Adama Waśko, Kierownika CKFiS Dariusza Boguszewskiego oraz Prezesa Zarządu KU AZS UP Lublin Olgi Bociankiewicz

Serdeczne podziękowania dla Was wszystkich! Widzimy się już w następnym sezonie!