Gala Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego

17 czerwca 2024 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie odbyła się gala Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego.

Podczas Gali miało miejsce podsumowanie minionego sezonu. Organizatorzy nagrodzili najbardziej zasłużone osoby oraz instytucje, które wspierały organizację Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie otrzymał IV miejsce. W rywalizacji wzięło udział 11 uczelni.

odebranie nagród w czasie galizdjęcie studentów z odbioru nagróduczestnicy gali na scenieNagrodzeni zostali także najbardziej zasłużeni trenerzy oraz wręczono puchary w klasyfikacji generalnej uczelni. Łącznie w Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego wystartowało ponad 3,5 tysiąca studentów.

Zdjęcia: Radio Lublin