Fulbright STEM Impact Award 2024-25 – stypendium dla kierowników projektów badawczych z obszarów STEM

Zapraszamy do udziału w programie stypendialnym Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta na wyjazd do USA – STEM Impact Award 2024-25.

 

Fulbright STEM Impact Award 2024-25 to program dla osób z polskim obywatelstwem, które kierują projektami badawczymi z obszarów STEM i są zatrudnione w polskich instytucjach akademickich i naukowych. Stypendium pozwala na realizację krótkoterminowego (2-6 tygodni) projektu badawczego, dydaktycznego lub badawczo-dydaktycznego oraz na poszerzenie wiedzy z zakresu komercjalizacji nauki lub skutecznego pisania wniosków grantowych w instytucjach w USA. Stypendium przeznaczone jest do pracowników i pracowniczek badawczych i dydaktycznych z doświadczeniem w zarządzaniu projektami badawczymi i nadzorowaniu pracy innych naukowców.

 

Nabór wniosków trwa do 20 maja.

 

Więcej informacji: https://fulbright.edu.pl/stem-impact/

 

Najbliższe spotkanie informacyjne online dotyczące składania wniosków, procesu rekrutacji do programu i pobytu na stypendium odbędzie się 22 marca br. o godz. 15:00 na platformie Zoom. Spotkanie poprowadzi koordynatorka programu Justyna Maziarska-Lesisz wraz z absolwent(k)ami programu. Link do rejestracji na spotkanie znajduje się TUTAJ.

 

Szczegółowe Informacje o tegorocznym naborze i kolejnych planowanych webinarach, a także komplet materiałów promocyjnych znajdują się na stronie: https://fulbright.edu.pl/stypendia-do-usa/

 

Pytania dotyczące uczestnictwa w programie można kierować bezpośrednio do koordynatorki programu Justyny Maziarskiej-Lesisz na adres:

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Projektów Międzynarodowych ()