Erasmus+ z krajami partnerskimi (spoza UE) – wniosek KA 171 2023

Szanowni Państwo,

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi programu Erasmus+ z krajami partnerskimi (spoza Unii Europejskiej) Biuro Mobilności Akademickiej będzie składać nowy wniosek w projekcie KA171 2023 o przyznanie środków finansowych na mobilności pomiędzy Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie a uczelniami z krajów partnerskich (spoza UE), które będą realizowane od sem. letniego roku akademickiego 2023-24.

W celu prawidłowego przygotowania wniosku potrzebujemy od Państwa informacji: z jakimi uczelniami zagranicznymi i w jakim zakresie nawiązali już Państwo kontakt/współpracę i chcieliby Państwo dalej ją kontynuować w ramach programu Erasmus+ z krajami partnerskimi? (w załączeniu tabela do uzupełnienia)

Prosimy o przesłanie uzupełnionej tabeli mailem na adres  w terminie do 16 grudnia 2022 r. tak, abyśmy zdążyli uzupełnić dość obszerny i wymagający szczegółów wniosek.

Kraje partnerskie podzielone są na regiony, z których każdy ma przeznaczoną konkretną pulę środków finansowych (w załączeniu: Regiony, koperty budżetowe, kraje w konkursie wniosków KA 171 2022, w umowie KA 171 2023 – mogą być niewielkie zmiany – nie ma jeszcze aktualnych danych).

W poprzednich latach aplikowaliśmy już o środki finansowe na mobilności z krajami partnerskimi (spoza UE) i wiemy, że ciężko jest uzyskać dofinansowanie na ten rodzaj mobilności, dlatego bardzo proszę o rzetelne i wyczerpujące informacje na pytania zawarte w tabeli.

Załączniki:

Szczegółowe informacje dotyczące programu Erasmus+ z krajami partnerskimi można uzyskać w Biurze Mobilności Akademickiej, tel. 81 445 65 80, 81 445 65 73

Z góry dziękuję za współpracę.

mgr inż. Anna Dębska

Biuro Mobilności Akademickiej