Już 4 marca zapraszamy na cykl webinarów dotyczący rekrutacji na studia! Przedstawimy Wam kierunki studiów, najważniejsze zasady rejestracji internetowej, pokażemy jak wygląda system rekrutacyjny i w jaki sposób przeliczać wyniki uzyskane na maturze oraz odpowiemy na najczęściej zadawane pytania.

W tej odsłonie skupimy się szczególnie na nowych kierunkach studiów w ofercie edukacyjnej 2022/2023:

– inżynieria ekologiczna (Wydział Agrobioinżynierii)

– zarządzanie bezpieczeństwem i jakością produkcji (Wydział Inżynierii Produkcji)

– gospodarka obiegu zamkniętego (Wydział Inżynierii Produkcji)

Na webinary obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Bezpośredni link do spotkania prześlemy na adres e-mail podany w rejestracji, a czas trwania to około 40 minut.

Harmonogram spotkań:

09:00 – Studiuj inżynierię ekologiczną

10:00 – Studiuj zarządzanie bezpieczeństwem i jakością produkcji

11:00 – Studiuj gospodarkę obiegu zamkniętego

12:00 – ABC rekrutacji na studia!

13:00 – ABC rekrutacji na studia!

[zarejestruj się]

W trakcie webinariów aktywny będzie czat moderowany przez pracowników Biura Rekrutacji i Promocji Kształcenia – zapraszamy do zadawania pytań również tą drogą!