Z okazji Dnia Dziecka, ZTM w Lublinie i Miasto Lublin, we współpracy z firmą Pomelody i Radą Studentów Lublin, przygotowali atrakcje i niespodzianki dla najmłodszych pasażerów.

Pasażerowie komunikacji miejskiej będą mogli usłyszeć w pojazdach zapowiedzi głosowe z życzeniami na Dzień Dziecka. Jest to wynik współpracy ZTM w Lublinie z Radą Studentów Lublina.

Rada Studentów Lublina przygotowała dla najmłodszych mieszkańców – pasażerów, komunikaty z pozytywnym przekazem z okazji ich święta.

Zapowiedzi będą emitowane na wybranych przystankach komunikacji miejskiej i są przygotowane w trzech językach: polskim, angielskim i ukraińskim. Życzenia dla najmłodszych złożyła Przewodnicząca Samorządu Doktorantów – mgr inż. Karolina Różaniecka oraz Aleksandra Wróbel.