Niezmiernie miło nam poinformować, że Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie zwyciężył w rozgrywkach piłki nożnej mężczyzn na Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego.

Piłka nożna to ostatnia dyscyplina wliczana do klasyfikacji końcowej uczelni za rok akademicki 2020/2021.

Studenci Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie – trener Marek Wawer – wygrali wszystkie spotkania Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego.

Skład zwycięskiej drużyny prezentuje się następująco:

Aftyka Aleks, Iwanczuk Damian, Jaroszek Mariusz, Koneczny Bartek, Krajewski Jakub, Krawiec Dawid, Leśniak Kamil, Najda Łukasz, Niedźwiedź Krzysztof, Nowak Jakub, Obara Mateusz, Rak Jakub, Russo Matteo, Sałamacha Hubert, Sidor Kacper, Sienkiewicz Bartek, Szczepański Miłosz, Wrzesiński Sebastian.

Ponadto Łukasz Najda oraz Aleks Aftyka zostali najlepszymi strzelcami rozgrywek.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Fot. organizatorzy AMWL