DOKTORAT STARTERinfo – dokument dla świeżo przyjętych doktorantów szkół doktorskich

W związku z rozpoczęciem nowego roku akademickiego Zespół ds. komunikacji KRD przygotował dokument pn. DOKTORAT STARTERinfo w wersji polskojęzycznej i angielskojęzycznej, będący kompilacją informacji wprowadzających w proces kształcenia w szkole doktorskiej.

Celem tej inicjatywy było stworzenie dokumentu zawierającego najważniejsze informacje o kształceniu w szkołach doktorskich z punktu widzenia nowoprzyjętych doktorantów.

Zachęcamy do rozpowszechnienia dokumentów wśród świeżo przyjętych doktorantów szkół doktorskich.

Krajowa Reprezentacja Doktorantów ma nadzieję, iż podjęta przez Zespół ds. komunikacji inicjatywa okaże się pożyteczna zarówno dla Samorządów Doktoranckich, jak i dla samych zainteresowanych nią doktorantów.

Jednocześnie Zespół pozostaje do pełnej dyspozycji w razie pytań odnoszących się do niniejszego dokumentu i życzy roku akademickiego pełnego naukowych wyzwań.

DOKTORAT STARTERinfo – wersja polskaDOKTORAT-STARTERinfo.pdf

PhD STARTERinfo – english versionPhD-STARTERinfo.pdf