“Dietetyka dla wszystkich” – wybierz swój wykład

Dzień promocji wiedzy dietetycznej pod nazwą “Dietetyka dla wszystkich” to coroczne wydarzenie organizowane przez studentów I roku dietetyki II stopnia pod opieką merytoryczną Doktor Agnieszki Malik. Akcja skierowania jest do studentów Uniwerystetu Przyrodniczego oraz pracowników uczelni i ma na celu przekazanie wiedzy z zakresu dietetyki w różny ciekawy sposób. W tym roku na uczestników czeka wiele atrakcji.

Już 23 kwietnia odbędzie się kolejna edycja wydarzenia pt. “Dietetyka dla Wszystkich” skierowana do studentów. Chcemy, aby to wydarzenie było niezapomnianym doświadczeniem oraz okazją do poszerzenia wiedzy na temat dietetyki. Dlatego właśnie dajemy studentom głos w wyborze tematów wykładów, przeprowadzonych w trakcie panelu wykładowego.

Nie wahaj się podzielić swoją opinią i wpłynąć na to, co będziecie mieli okazję odkrywać podczas jednego z ośmiu paneli naszego wydarzenia!

Więcej szczegółów wkrótce.

Link do formularza