Circular Bio-based Europe (CBE JU) – dzień informacyjny oraz networking dot. bioprzemysłu

Partnerstwo Circular Bio-based Europe Joint Undertaking (CBE JU) opublikowało Program Pracy na rok 2024. 213 mln euro zostanie przeznaczone na rozwój konkurencyjnego bioprzemysłu o obiegu zamkniętym w Europie. Nabór wniosków zostanie otwarty 24 kwietnia 2024 r., zakończenie naboru zaplanowano na 18 września 2024 r.  Z tematami nadchodzącego konkursu można zapoznać się pod linkiem.

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w CBE JU Info Day 2024 w Brukseli. Wydarzenie odbędzie się 23 kwietnia 2024 r. i będzie również transmitowane online. Dołączenie do dnia informacyjnego daje możliwość uzyskania więcej informacji o zaproszeniu CBE JU 2024 do składania wniosków projektowych, jak również na spotkanie się z innymi potencjalnymi wnioskodawcami.

 

Dodatkowo dołączenie do platformy networkingowej CBE JU umożliwia zaprezentowanie swojej organizacji, przedstawienie pomysłu na projekty, poszukanie partnerów, zaoferowanie swoich usług, czy też skontaktowanie się z innymi członkami społeczności CBE JU. Platforma jest otwarta  do upływu terminu składania wniosków w konkursie. Od 22 lutego będzie można rezerwować spotkania z innymi uczestnikami na platformie, zarówno na wydarzenie 23 kwietnia, jak i online przed i po wydarzeniu.

 

Rejestracja możliwa jest do 15 kwietnia 2024r. CBE JU Info Day & networking platform 2024

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Projektów Międzynarodowych ()