Bieg 100-lecia AZS Lublin

Rok 2022 powoli się kończy, a tym samym Akademicki Związek Sportowy w Lublinie kończy obchody ,,100-lecia AZS Lublin”! Zapraszamy studentów, nauczycieli akademickich oraz działaczy sportowych do wzięcia udziału w jednym z ostatnich wydarzeń wieńczących obchody.

Bieg odbędzie się 19.10.2022 (środa) w Ogrodzie Saskim w Lublinie. Biuro zawodów rozpocznie się o godzinie 17:00 i zostanie zlokalizowane w pobliżu Muszli Koncertowej. Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 18:00.
Wszyscy, którzy wezmą udział w biegu otrzymają butelkę wody oraz pamiątkowy medal, a na wygranych czekają pamiątkowe nagrody!
Klasyfikacja uczestników będzie odbywać się według podziału:
– STUDENT – kobiety i mężczyźni
– OPEN – kobiety i mężczyźni
ZGŁOSZENIA:
Termin ostateczny: 18.10.2022 (wtorek)
WAŻNE INFORMACJE
– Uczestnik jest zobowiązany ukazać przy odebraniu pakietu legitymację studencką, legitymację AZS/ISIC-AZS/ITIC-AZS lub dokumentu potwierdzającego zatrudnienie
KONTAKT:
Olga Bociankiewicz 784-059-165