Bezpłatny warsztat “Aktywuj swój potencjał”

Zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnym warsztacie „ Aktywuj swój potencjał ‘’ z wykorzystaniem gry „ ABOUT ME & INSIDE ME” , który odbędzie się 14 marca ( czwartek) godzina 11.00-13.00  w Centrum Kultury Fizycznej i Sportu Uniwersytetu Przyrodniczego w  Lublinie,   ul. Głęboka 31,  Sala nr 308.

Na warsztacie:

• Zainspirujesz się zawodowo
  • Nawiążesz nowe ciekawe kontakty
  • Zgodnie z misją Fundacji Aktywizacja będą poruszane kwestie dotyczące podejmowania pracy przez osoby z różnymi niepełnosprawnościami.

Warsztat poprowadzą:

Edyta Dyrka – Fundacja Aktywizacja Oddział w Łodzi, filia w Lublinie, Koordynatorka Filii, Doradczyni zawodowa, Psycholog oraz Monika Pulińska-Sztorc – doradczyni zawodowa, prawniczka, Fundacja Aktywizacja

Warsztat kierowany jest szczególnie do studentów posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.

Organizatorem warsztatów jest Biuro Karier Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Zapisy:
e-mailem:

(w temacie e-mail należy wpisać: nazwa wydarzenia, a w treści imię nazwisko, rok i kierunek studiów)