Ankieta dla studentów, którzy odbyli praktyki w ramach programu ERASMUS+

Studencka organizacja Erasmus Student Network Polska zwraca się z prośbą do studentów, którzy odbyli praktyki w ramach programu Erasmus+ o wypełnienie ankiety.

 

Ankieta dostępna jest pod linkiem: https://forms.gle/fXGoAw11mZWgfgZM6

 

Informacje przekazane w ankiecie posłużą do rozbudowy Bazy Praktyk Erasmus+ – pierwszej w Polsce bazy firm, organizacji i innych instytucji, w których polscy studenci z powodzeniem odbyli praktyki w ramach programu Erasmus+. Baza ta powstała w ubiegłym roku akademickim i od tamtej pory jest nieustannie wzbogacana o kolejne wpisy zdobywane bezpośrednio od studentów polskich uczelni.

 

W Bazie znajdują się informacje o:

kraju i mieście, w którym odbyła się mobilność,
kierunku studiów oraz uczelni, na jakiej znajdowała się osoba wyjeżdżająca,
organizacji/firmie/instytucji, jaka przyjęła osobę wyjeżdżającą,
wymaganiach, jakie osoba wyjeżdżająca musiała spełnić.

 

Baza dostępna na stronie internetowej ESN Polska

 

Celem jej stworzenia była chęć odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie zagranicznymi praktykami wśród polskich studentów. Dzięki Bazie Praktyk Erasmus+ proces poszukiwań znacząco się skraca.

 

 

Erasmus Student Network Polska jest częścią jednej z największych studenckich organizacji w Europie, odpowiedzialnej za wspieranie i rozwój wymian studenckich. ESN jest obecny w ponad 500 instytucjach szkolnictwa wyższego w 44 krajach, a Sieć ta jest stale rozwijana i poszerzana. Misją ESN Polska jest wzbogacanie społeczeństwa poprzez międzynarodowych studentów. ESN w Polsce jest podzielone na 29 sekcji lokalnych, które są obecne w największych miastach.