Zapraszamy na XVII Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Skokach przez Przeszkody oraz Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody.

Patronat nad Wydarzeniem objął Marszałek Województwa Lubelskiego – Jarosław Stawiarski oraz Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie prof. dr hab. Krzysztof Kowalczyk.

Zawody odbędą się w dniach 14-15 maja 2022 r. (sobota- niedziela) na terenie Ośrodka Jeździeckiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, przy ulicy Doświadczalnej 50 (początek o godzinie 9.00).

Finał Mistrzostw przewidziany jest w niedzielę około godz. 14.00.

Pracownicy Katedry Hodowli i Użytkowania Koni,
Ośrodka Jeździeckiego oraz studenci I roku II stopnia kierunku hipologia i jeździectwo
Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

Informujemy, że podczas Wydarzenia obowiązują wymogi bezpieczeństwa zgodnie ze stopniami alarmowymi CRP.