Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w dniach 28-29.10.2021 r. organizuje akcję #Noszę, nie roznoszę!

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na codzienne postawy, dzięki którym możemy cieszyć się zajęciami i spotkaniami w murach Uczelni. Dystans, dezynfekcja i maseczka to podstawowe kroki do tego, aby wspólnie zadbać o bezpieczeństwo.

Przedstawicieli RUSS rozdających jednorazowe maseczki znajdziecie w budynkach Collegium Agronomicum, Rektoratu, Collegium Veterinarium, Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowego, przy ul. Dobrzańskiego 37 oraz Skromnej 8 w godzinach 9-12.

W trosce o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich zachęcamy do uczestnictwa w akcji oraz przestrzegania zasad reżimu sanitarnego.

"Polsat News" z dn. 29.10.2021 r. (czas od 10:02)