Warsztaty językowe AIESEC University w Lublinie

 

 

Poznaj język przez zabawę bez względu na wiek!

 

Granice mojego języka są granicami mojego świata – pisał Ludwig Wittgenstein – austriacki filozof. Język to podstawowy środek komunikowania się. Poznając języki obce poszerzamy swoją świadomość drugiego człowieka, zyskując jednocześnie klucz do jego kultury. 5 grudnia rozpoczęły  się dodatkowe zapisy na projekt AIESEC University.

 

 

 

Są to warsztaty językowe kierowane przede wszystkim do licealistów i studentów. To unikalna okazja do nauki języka lub pogłębienia swoich umiejętności. Zajęcia będą prowadzone metodą learn by play, czyli nauki przez zabawę. Nauczyciele to native speakerzy, którzy przyjechali z różnych stron świata, by podzielić się swoimi umiejętnościami i kulturą z mieszkańcami Lublina. Atmosfera na warsztatach nie pozwala na spadek motywacji czy bierny udział w zajęciach. To wszystko dzięki wykorzystywaniu kreatywnych, interaktywnych, czasem nietuzinkowych metod, jak na przykład language tours. Kto nie chciałby wybrać się na spacer czy do kawiarni ze swoim lektorem i uczyć się zwrotów przydatnych w codziennym życiu?

 

AIESEC University to zachęta do poszerzania swoich horyzontów przy jednoczesnym łamaniu stereotypów i barier kulturowych.

Dodatkowe zapisy proponujemy na grupy z języków: angielskiego i hiszpańskiego. Zajęcia są prowadzone w grupach 15 osobowych na trzech poziomach: beginning, intermediate i advanced.

 

Dodatkowy nabór na miesiąc warsztatów potrwa od 5 do 11 grudnia 2016 roku.

 

 

Stowarzyszenie AIESEC Polska

Oddział Lokalny w Lublinie

Pl. M.C. Skłodowskiej 5, 20-031 Lublin

Telefon: 81 537 58 22

Website: www.aiesec.pl/lublin