Międzywydziałowe Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Jakością zaprasza!Ostatnie tygodnie w Międzywydziałowym Studenckim Kole Naukowym Zarządzania Jakością były bardzo intensywne i zaowocowały realizacją różnorodnych inicjatyw oraz nowymi planami kolejnych. 

28 listopada członkowie koła uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do siedziby firmy AS-BABUNI Sp. z o.o. Podczas spotkania uzyskano odpowiedzi na wiele pytań dotyczących obowiązujących w organizacji standardów jakości, sposobu zarządzania i doskonalenia produktów oraz technologii produkcji.

 

 

 

2 grudnia członkowie MSKNZJ mieli okazję uczestniczyć w cyklicznie organizowanym przez firmę TUV NORD „Czwartku jakości”. Tematem spotkania była „Rola kontekstu organizacji w nowej normie ISO 9001:2015”.

W środę 7 grudnia członkowie Koła po raz drugi wezmą udział i zaprezentują swoje dotychczasowe dokonania podczas „konferencji dotyczącej kreowania programu kształcenia i planu studiów na kierunku Towaroznawstwo” na Wydziale Agrobioinżynierii.

W czwartek 8 grudnia o godzinie 12:00, w sali 502 Agro I, odbędzie się spotkanie organizacyjne członków MSKNZJ.  Zainteresowane osoby, ze wszystkich kierunków studiów, będą miały okazję zapoznać się z planem wyjazdów i zadań w roku akademickim 2016/2017 oraz wstąpić do naszego Koła.

W piątek 9 grudnia, studenci z Międzywydziałowego Koła Naukowego Zarządzania Jakością wezmą udział w wyjeździe studyjnym do centrali sieci STOKROTKA. Na spotkaniu z ekspertem marki własnej, zostaną objaśnione zagadnienia dotyczące wymagań dla producentów różnych produktów, sprzedawanych w sieci sklepów pod marką własną oraz korzyści dla firmy z wprowadzenia marki własnej.

Również w grudniu powrócą cykliczne spotkania z trenerem biznesu. Podczas kolejnych warsztatów będzie można doskonalić umiejętności miękkie, kompetencje pomagające skuteczniej odnaleźć się na rynku pracy lub efektywniej prowadzić własną firmę.

Trwają również przygotowania do rozpoczęcia badań naukowych, a wyniki prowadzonych badań kilka osób z naszego Koła będzie mogło zaprezentować i opublikować na studenckiej konferencji naukowej, organizowanej przez studentów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (w kwietniu 2017r.).

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Międzywydziałowym Studenckim Kole Naukowym Zarządzania Jakością.
Rozwijaj się stawiając na jakość!

 

 

Opiekun MSKNZJ
Łukasz Kopiński