Świąteczny Kiermasz Charytatywny na rzecz Weroniki

Serdecznie Zapraszamy na coroczny kiermasz charytatywny, który odbędzie się w dniach 13.12. (wtorek) oraz 14.12. (środa) br. w godzinach 8.00 – 17.00 w holu Centrum Innowacyjno – Wdrożeniowego Nowych Technik i Technologii w Inżynierii Rolniczej ul. Głęboka 28, Lublin.

Cały dochód zostanie przeznaczony na cel charytatywny, jakim jest leczenie Weroniki, która doznała wylewu do mózgu, w wyniku czego przeszła operację usunięcia części mózgu. Mimo powikłań pooperacyjnych i śpiączki, w którą zapadła, chce dalej żyć i w miarę możliwości powrócić do normalnego funkcjonowania. Pomóc może jedynie kosztowna rehabilitacja.

Nie bądź obojętny, wykaż odrobinę dobrej woli i pomóż Weronice przychodząc na kiermasz.

Więcej o Weronice można przeczytać na stronie “Weroniko Wstań”: https://www.facebook.com/WeronikoWstan/?fref=ts

Akcja organizowana jest przez:
Studenckie Naukowe Koło Zarządzania i Ekonomii,
Studenckie Koło Naukowe Projektowania i Druku Przestrzennego
oraz Studenckie Koło Naukowe Food Design.