Brytyjsko-polska współpraca w zakresie edukacji dotyczącej behawioru i dobrostanu zwierząt

W najbliższy czwartek – 20 października 2016 roku –  o godz. 11:00 w sali 27 Budynku REKTORATU/ZOOT odbędzie się Seminarium Dyplomowe: Methods of animal behaviour research in diploma thesis projects dla studentów 4 roku kierunku behawiorystyka zwierząt  z udziałem dr Moiry HARRIS (Harper Adams University, Wielka Brytania) i dr hab. Moniki BUDZYŃSKIEJ (UP w Lublinie)

Międzynarodowa współpraca pomiędzy Katedrą Etologii i Podstaw Technologii Produkcji Zwierzęcej (Wydz. Biologii, Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki Zwierząt, UP w Lublinie), a Department of Animal Production,Welfare and Veterinary Science (Harper Adams, University) dotycząca edukacji w zakresie behawioru i dobrostanu zwierząt rozpoczęła się w roku akademickim 2013/2014 w ramach unijnego projektu AWARE (Animal Welfare Research in an Enlarged Europe). Dr M. Harris była gościem naszej uczelni w 2014 roku i ponownie odwiedzi nasz uniwersytet  w ramach Programu ERASMUS+ w dniach 17 – 21 października 2016 roku. O współpracy szerzej można przeczytać w najnowszym wydaniu "Aktualności".

Pierwsza część seminarium odbywającego się 20 października, to prelekcja Dr Harris: Methods of animal behaviour research in diploma thesis projects.

W drugiej części seminarium studenci przedstawią tematykę przygotowywanych prac dyplomowych. Jednocześnie zachęcamy do aktywnego udziału w seminarium poprzez przygotowanie krótkiej (ok. 5 min) prezentacji (najlepiej w języku angielskim), dotyczącej realizowanej pracy dyplomowej.
 

Zapraszamy do udziału w seminarium studentów i wykładowców kierunku behawiorystyka zwierząt oraz wszystkich zainteresowanych tematyką !