AIESEC – Profesjonalne doświadczenie już w trakcie studiów? To możliwe!

Profesjonalne doświadczenie już w trakcie studiów? To możliwe!

 

Wyłączasz piątą drzemkę w telefonie, która przypomina, że już 7:00 i trzeba wstać z łóżka. Szybka kawa, uczelnia, wykład, kolokwium, weekend, impreza i znów poniedziałek. Jeżeli jesteś studentem to na pewno znasz ten schemat i pojęcie rutyny. Żyjesz od weekendu do weekendu, przeglądając memy w internecie i zastanawiając się, czy koniecznie musisz pojawić się na zajęciach. Pamiętaj jednak, że młodość nie trwa wiecznie i TERAZ jest Twój czas do tworzenia wspomnień i zadbania o to, by w przyszłości znaleźć taką pracę, która będzie Cię w pełni satysfakcjonowała. Jak efektywnie wykorzystać swój potencjał?  Dołączając do największej międzynarodowej organizacji studenckiej – AIESEC.

 

 

 

Niezależnie od tego, co studiujesz, możesz wziąć udział w programie Future Leaders. Jest to program członkowski skierowany do studentów chcących się rozwijać i jednocześnie kształtować lokalne środowisko. Możesz działać w projekcie w ramach jednego z trzech obszarów.

 

 W obszarze Sales poznasz techniki sprzedażowe i negocjacyjne, zasady tworzenia ofert współpracy, pozyskiwania partnerów i prowadzenia spotkań biznesowych. Będziesz trenować umiejętność autoprezentacji i poszerzysz swoją sieć kontaktów.

 

 W ramach International Operations nauczysz się przeprowadzać rozmowy rekrutacyjne

i szkolenia. Poprzez kontakt z zagranicznymi praktykantami wykorzystasz znajomość języka angielskiego w praktyce i nawiążesz znajomości ze studentami z całego świata.

 

W Marketingu nauczysz się planowania i prowadzenia kampanii promocyjnych, zgłębisz wiedzę na temat obecności w mediach społecznościowych oraz obsługi programów graficznych. Poznasz Public Relations w praktyce i nawiążesz kontakty z mediami.

 

Będąc członkiem AIESEC, oprócz profesjonalnego doświadczenia, dzięki któremu w przyszłości staniesz się bardziej atrakcyjny na rynku pracy, poznasz osoby z całego świata, które w ramach realizowanych projektów odwiedzają Lublin. Rozwiniesz też umiejętności miękkie: umiejętność pracy w grupie, skutecznej komunikacji, zarządzania sobą w czasie.

Dołącz do grona aktywnych studentów z naszego miasta!

 

Rekrutacja trwa do 12 maja. Więcej informacji i formularz aplikacyjny znajdziesz pod adresem: http://lb.aiesec.pl/programfutureleaders

 
AIESEC Lublin na Facebooku: https://www.facebook.com/AIESECLublin/
 
 
———————————————————-
Kontakt:
 
Oddział Lokalny AIESEC Lublin
Natalia Hunia
tel. 881 378 398